Ürünlerimiz güncellendi. Detaylı bilgi ürün kategorilerinde....
.........................................................................
Web sitemiz yenilendi...
.........................................................................

 

 

 Hakkımızda

 
   
   

 

 

 

 

Firmamız 1994 senesinde Ankara sitelerde Hüseyin AÇIKGÖZ tarafından küçük bir işletme olarak kurulmuş olup faaliyetlerine Koza Aluminyum olarak başlamıştır. Daha sonra kurulan  YENİ KOZA ALUMİNYUM LTD. ŞTİ. geçen zaman içerisinde gösterdiği büyüme ivmesi ile sektörün önde gelen cephe firmalarından olmuş ve bu gelişimin sonucu olarak 2006 senesi itibari ile bu unvanı ile bugünkü yapısına kavuşmuştur. 

Koza Alüminyum sahip olduğu tecrübeyi, güçlü teknik kadrosu ve Avrupa standartlarındaki imalat ve montaj kalitesi ile ğekiştirmekte ve her geçen yıl büyüyen hedeflerine başarıyla ulaşmaktadır. Cephe sistemlerinin uygulayıcısı olarak lider olma ana hedefi çerçevesinde yatırımlarını sürekli devam ettirmekte olan Koza Aluminyum cephe sistemleri için gerekli her türlü yan malzeme imalatının yapılabilmesine imkan sağlayan birçok imalat hattını bünyesinde kurarak, dışa bağımlılığı büyük ölçüde ortadan kaldırmakta, makine parkını son teknolojilere göre sürekli yenilemekte ve başta teknik kadro olmak üzere imalattan montaja tüm çalışanlarının eğitimine büyük önem vermektedir. Pursaklar Karacaören Sanayi Sitesinde 1200 m2 kapalı alanda alüminyum ve çelik imalatı yapmakta olan Koza Alüminyum, üretiminin yaklaşık %35 ini yurtdışına ihraç etmektedir.

KOZA ALÜMİNYUM KALİTE POİTİKASI

Sürekli daha iyi olmak ve kalite çıtasını yükseltmek adına çalışan, uluslararası platformlarda rekabette başarılı olmayı ve ercih edilen marka olmayı kendisine ilke edinen Koza Aluminyum

  • Sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı,
  • Kanuni mevzuat ve şartlara taviz vermeden uymayı
  • Çalışmalarımızı sürekli eğitmeyi, bilgi birikimlerini ve kişisel gelişimlerini artırmayı,
  • Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede eksiksiz tamamlamayı,
  • Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, kalite politikası olarak benimsemiştir.

Bu politikayı gerçekleştirmek için çalışan personelimizin toplam katılımı, eğitimi ve tam desteği esastır.